top of page
Search

PC hry ako novodobá droga. ( Free GO Game Board )

Updated: Dec 1, 2021

Nedávny príspevok o hraní PC hier vo mne vyvolá spomienky a ponaučenie. Ja som z generácie kedy začali hry. Vláčik, Mário, teken, mortal komnát, Warcraft, diablo 1-2... Starcraft, princ of persia, might and magic, doom, hexne, polda .... ATD je toho na kopec.... hrával som dosť často a dlho, aspoň som si to myslel na tu dobu. Apropo dnes už by som bol slabý odvar keď dnešný hráči potrebujú tabletky na spanie. Ale teda cez strednú sme chodil ešte do herne, na turnaje v DOTA kde teraz zarábajú milióny. Všetko sa to trocha zmiernilo keď som si našiel vsťah ktorý do dnes trvá ale neprestal som.

Úplne som prestal vtedy keď sa mi narodila dcéra. Donútila má k tomu predstava toho že ona sa hra napr na zemi s legom a pozerá sa mi na chrbát ako hrám hru. Jasne že každý si riešite výchovu sami ale viem Vám úprimne povedať že ten čas čo som prehral ľutujem. Mrzí má že nebol niekto pri mne aby mi otvoril oči a usmernil ma. Na druhej strane som rad že som tak učinil sám a venujem čas tomu aby som bol aspoň o to 1% lepší ako včera.Ideálna hra na rozvíjanie mentálnych schopností č dospelých alebo detí je GO .


Go je strategická dosková hra pre dvoch hráčov pochádzajúca zo starej Číny medzi rokmi 2000 pred Kr. až 200 pred Kr.. Je veľmi populárna vo východnej Ázii, ale rozširuje sa aj prostredníctvom internetového hrania po celom svete

Hoci pravidlá Go sú veľmi jednoduché, stratégia hry je extrémne komplexná. Go je deterministická strategická hra ako šach, dáma alebo otelo, avšak jej hĺbka prekonáva tieto hry.

Veľkou výhodou tejto hry je tiež prepracovaný systém handicapov, ktorý umožňuje hrať partiu s otvoreným koncom aj dvom hráčom s veľmi rozdielnou silou. Zdroj : WIKI


Na stránku pridávam aj Plochy vo vektore. poslúžia vám na to aby ste si ju mohli dať buď vypáliť laserom do dreva alebo dať vyfrézovať do kameňa ako ja.

Stiahni si to pokojne zadarmo a podporiť ma môžeš zdieľaním môjho webu.

GO_boards
.rar
Download RAR • 249KB


73 views0 comments

Comments


bottom of page