top of page
f1954e_1fa81066383a4becaf4bc37737c926c2~mv2.jpg

tréningy

Stoicizmus Slovensko

Nezáleží na tom či si začiatočník alebo pokročilý. No ak chceš zdokonaliť svoj životný štýl, zlepšiť kondíciu a to všetko v príjemnej atmosfére skvelých ľudí, tak tieto tréningy sú určite pre teba.

Naše tréningy by sme mohli charakterizovať ako funkčný tréning, ktorého cieľom je z vás spraviť komplexne zdatného človeka, ktorý je silný, vytrvalý, chudý, sebavedomý a nič ho pri tom nebolí. 

Podstatou je navzájom sa podporovať k tomu byť lepším nielen vo fyzickom smere ale aj na tvojej ceste nech už to znamená čokoľvek (Trénerom/kou, lídrom/kou, manželom/kou, otcom/matkou, priateľom/kou…).

Technika a kvalitné prevedenie cviku - Toto je pre nás alfa - omega celého gymu a všetkých skupinových tréningov. Doslova "buzerujeme" za to, aby ste cvičenia robili čo najlepšie a správne. Nechceme u vás prehlbovať disbalancie alebo spôsobovať bolesti chrbta.

Samotnú cestu k dlhodobému progresu predstavujú vzťahy medzi členmi.

Skupinový tréning je ideálny aj na trochu socializácie s podobne nastavenými ľuďom. Sme nesmierne šťastní, keď vidíme našich členov ešte 20 - 30 minút po tréningu ako sa medzi sebou rozprávajú. Komunita je jedným z našich hlavných pilierov.

Vrámci skupinových tréningov dbáme hlavne na TOTO:

  • Technika a kvalitné prevedenie cviku - Toto je pre nás alfa - omega celého gymu a všetkých skupinových tréningov. Doslova "buzerujeme" za to, aby ste cvičenia robili čo najlepšie a správne. Nechceme u vás prehlbovať disbalancie alebo spôsobovať bolesti chrbta. 

  • Dobrá nálada a podpora - Chceme, aby ste sa na naše tréningy tešili a radi k nám chodili. Preto sa v našom gyme nestáva, že by vás niekto nepodporil alebo naopak deprimoval, či podceňoval. Na skupinovkách vždy panuje dobrá nálada.

  • Komunita - Skupinový tréning je ideálny aj na trochu socializácie s podobne nastavenými ľuďom. Sme nesmierne šťastní, keď vidíme našich členov ešte 20 - 30 minút po tréningu ako sa medzi sebou rozprávajú. Komunita je jedným z našich hlavných pilierov.

bottom of page